Nasza praca to także nasza pasja. Tworząc Przychodnię Weterynaryjną Lovet spełnialiśmy marzenia, kierując się słowami Konfucjusza:

“Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.”

Przychodnia Weterynaryjna Lovet mieści się w Częstochowie przy ulicy Cmentarnej 6. Wygodna lokalizacja zapewnia dogodny dojazd z każdej części miasta. Dodatkowo przy przychodni znajduje się wygodny parking, a w naszym bezpośrednim sąsiedztwie mieści się salon grommerski, z którym współpracujemy. 

W naszej przychodni zajmujemy się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem małych zwierząt towarzyszących, a także małymi ssakami – jak króliki i gryzonie. Doraźną pomoc znajdą u nas także zwierzęta egzotyczne. 

Oferujemy szerokie spektrum usług, ciągle podnosimy swoje kwalifikacje w trosce o dobro naszych pacjentów. W trosce o zdrowie naszych pacjentów w lecznicy prowadzimy zapisy na wizytę.

Celem tego zabiegu jest zminimalizowanie czasu oczekiwania na wizytę oraz umożliwienie lekarzom przygotowania się do niej. Pacjenci umówieni na wizytę oraz pacjenci w stanie zagrożenia życia przyjmowani są w naszej Przychodni w pierwszej kolejności.

Rezerwacji wizyt można dokonywać osobiście w przychodni lub pod numerem telefonu:

+48 34 3000 112

Galeria zdjęć gabinetu weterynaryjnego